Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun ile yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

 

İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

 

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz ve bildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir.

 

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade veya değişim talepleri kabul edilmemektedir.

 

İadenin veya değişimin, satın alınan ürünün ambalajı hiç açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan(ürünün tekrar satılabilirlilik özelliğini kaybetmemiş) teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir. İade edilecek ürünün sadece bizim anlaşmalı kargo şirket hesabımız üzerinden gönderilmesi halinde kargo bedeli tarafımıza ait olacaktır.

 

Anlaşmalı kargomuz ile gönderilmeyen iade ürünleri ödemesi müşteri tarafından yapılmadığı sürece kabul edilmez.

 

Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek bu şartlara uymayan iade ve değişimler kabul edilmeyecek ve size “Alıcı Ödemeli” olarak geri gönderilecektir.

 

Ürünler orijinal ambalajlarından çıkarılarak kullanıldıktan sonra iade edilme istekleri için geri alım süresi işlememekte ve ürün kesinlikle geri kabul edilmemektedir.

iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, abiye, doğum günü elbiseleri, mevlüt elbiseleri ve mezuniyet elbiseleri iade ve değişim kabul edilmez.

 

Güneş gözlüğü gibi kategorisinde ürün iade veya değişim sürecinde, bize ulaşmasından itibaren cam, aksesuar ve kutu kontrolleri yapılıp, onayı buna göre verilmektedir… Herhangi birinde hasar olması halinde iade/değişim kabul edilmemektedir…

Hiçbir ayıbı veya problemi olmayan bir ürününün müşterinin şahsi talebini üzerine beden veya desen gibi değişimlerde kargo ücretleri müşteriye aittir.

 

Teslimat Aşamasında Ürünün Zarar Görmesi Halinde

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Paket açıldıktan yani kargo kabul edildikten sonra ürün hasar bilgisi verilen ve iade/değişim talep edilmesi halinde kargo hasar tutanağı olmadığı için işlem yapılamamaktadır.

Paketin zarar gördüğünü görmeniz, kargo şirketine tutanak tutarak bize bildirmeniz halinde siparişiniz ile ilgili çalışmalara başlanacak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlanacaktır.

Bu süreci siz de Hesabım bölümündeki İadelerim sekmesinden takip edebilirsiniz.

Hasarlı Ürünler

Satın almış olduğunuz üründe bir kusur olduğunu düşünüyorsanız, lütfen ürünün elinize ulaştığı gün [email protected] veya +90 533 303 25 31 iletişim numarası üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Kullanım ve yıkama hatalarından kaynaklanan sorunlardan sorumluluk kabul etmemekteyiz. Lütfen kullanım talimatını dikkatlice inceleyiniz ve bu kurallar dahilinde ürününüzü yıkayınız.